Anasayfa / Bodrum Servisi / Çamlık Ariston Servisi

Çamlık Ariston Servisi

Çamlık

Çamlık Ariston Servisi

☎️ 0533 798 53 35

Adresi: Çamlık / Bodrum

Çalışma Saatleri: 08:00 – 20.00

Sektör : Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Teknik Servis

Çamlık Ariston Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 0533 798 53 35 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz. 0533 798 53 35 nolu Çamlık Ariston Servisi Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Çamlık Ariston Servisi

Çamlık Ariston Servisi  çözüm merkezimiz sorun yaratan beyaz eşya, ankastre, klima ürünlerinize Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Tam teçhizat mobil servis araçları ile hafta içi her gün  Çamlık ilçesine ekip çıkartan merkezimiz ekonomik çözümler ile Müşteri dostu onarımlar sağlıyor.

Çamlık Ariston Servisi

Profesyonel ellerden yardım almak her ürün kullanıcısın hakkı.  Çamlık Özel servis şubemiz Çamlık buzdolabı servisi, Çamlık klima sevisi, Çamlık çamaşır makinesi servisi, Çamlık bulaşık makinesi servisi başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyeti odaklı Servis anlayışımız Çamlık istasyonumuz da hizmet ile buluşuyor. Çamlık Ariston Servisi, cebinizi düşünerek problemsiz revizyonlar gerçekleştirir. Yakın zamanda arızalanabilecek parçaları önceden tespit ederek, uzun kullanım ömrü sunar.

Çamlık Ariston Servisi

Çamlık Ariston Servisi Hizmetleri:

Çamlık Ariston Servisi Bilgisayar, Kahve Makinesi , Su Isıtıcı, Ütü , Tost Makinesi , Klima , Sebil , Ekmek Kızartma Makinesi , Fırınlı Ocak , Halı Yıkama Makinesi , Buhar Jenaratörlü Ütü , Gurme Çay Makinesi , Çelik Hoparlorlu Oyuncak Çamaşır Makinesi , Buzdolabı , Bulaşık Makinesi , Televizyon , Fırın , Ocak , Kombi , Lcd , Elektrik Süpürgesi , Ankastre , Saç Kurutma Makinesi , Katı Meyve Sıkacağı , Su Arıtma Cihazı , Su Pınarı , Kuzine Fırın , Midi Fırın , Mikrodalga Fırın , Kurutma Makinesi , Derin Dondurucu.

Çamlık Ariston Servisi

7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Çamlık Ariston Servisi tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunuyoruz. Teknolojiyi an be an takip ediyor ve kullandığınız cihazlarınızın her bir parçasını sağlıklı bir şekilde öğreniyoruz. Tamirat bakım onarımını gerçekleştiren profesyonelce çalışan ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan personellerimiz bizzat konularca eğitim almakta ve sizlerin yaşadığınız ve ya yaşayacağınız sorunları bizzat açık bir şekilde dile getirebilmektedirler. Kolay ve sağlıklı bir şekil de bizlere 0533 798 53 35 nolu telefon numaramız aracılığı ile irtibata geçebilir ve hatta bekleme yapmadan çağrı merkezlerimizde ki personellerimize açık bir şekil de sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sizlerin istediği zaman da ve istediği yerde en kısa zaman içerisinde bulunarak cihazlarınızın bakımını yapılması gereken değişimlerini orijinal parçalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.

HEMEN ARA | 0533 798 5335