Anasayfa / Bodrum Servisi / Cevat Şakir Ariston Servisi

Cevat Şakir Ariston Servisi

Cevat Şakir

Cevat Şakir Ariston Servisi

☎️ 0 252 000 00 00

Adresi: Cevat Şakir / Bodrum

Çalışma Saatleri: 08:00 – 20.00

Sektör : Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Teknik Servis

Cevat Şakir Ariston Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 0 252 000 00 00 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz. 0 252 000 00 00 nolu Cevat Şakir Ariston Servisi Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Cevat Şakir Ariston Servisi

Cevat Şakir Ariston Servisi  çözüm merkezimiz sorun yaratan beyaz eşya, ankastre, klima ürünlerinize Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Tam teçhizat mobil servis araçları ile hafta içi her gün  Cevat Şakir ilçesine ekip çıkartan merkezimiz ekonomik çözümler ile Müşteri dostu onarımlar sağlıyor.

Cevat Şakir Ariston Servisi

Profesyonel ellerden yardım almak her ürün kullanıcısın hakkı.  Cevat Şakir Özel servis şubemiz Cevat Şakir buzdolabı servisi, Cevat Şakir klima sevisi, Cevat Şakir çamaşır makinesi servisi, Cevat Şakir bulaşık makinesi servisi başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyeti odaklı Servis anlayışımız Cevat Şakir istasyonumuz da hizmet ile buluşuyor. Cevat Şakir Ariston Servisi, cebinizi düşünerek problemsiz revizyonlar gerçekleştirir. Yakın zamanda arızalanabilecek parçaları önceden tespit ederek, uzun kullanım ömrü sunar.

Cevat Şakir Ariston Servisi

Cevat Şakir Ariston Servisi Hizmetleri:

Cevat Şakir Ariston Servisi Bilgisayar, Kahve Makinesi , Su Isıtıcı, Ütü , Tost Makinesi , Klima , Sebil , Ekmek Kızartma Makinesi , Fırınlı Ocak , Halı Yıkama Makinesi , Buhar Jenaratörlü Ütü , Gurme Çay Makinesi , Çelik Hoparlorlu Oyuncak Çamaşır Makinesi , Buzdolabı , Bulaşık Makinesi , Televizyon , Fırın , Ocak , Kombi , Lcd , Elektrik Süpürgesi , Ankastre , Saç Kurutma Makinesi , Katı Meyve Sıkacağı , Su Arıtma Cihazı , Su Pınarı , Kuzine Fırın , Midi Fırın , Mikrodalga Fırın , Kurutma Makinesi , Derin Dondurucu.

Cevat Şakir Ariston Servisi

7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Cevat Şakir Ariston Servisi tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunuyoruz. Teknolojiyi an be an takip ediyor ve kullandığınız cihazlarınızın her bir parçasını sağlıklı bir şekilde öğreniyoruz. Tamirat bakım onarımını gerçekleştiren profesyonelce çalışan ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan personellerimiz bizzat konularca eğitim almakta ve sizlerin yaşadığınız ve ya yaşayacağınız sorunları bizzat açık bir şekilde dile getirebilmektedirler. Kolay ve sağlıklı bir şekil de bizlere 0 252 000 00 00 nolu telefon numaramız aracılığı ile irtibata geçebilir ve hatta bekleme yapmadan çağrı merkezlerimizde ki personellerimize açık bir şekil de sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sizlerin istediği zaman da ve istediği yerde en kısa zaman içerisinde bulunarak cihazlarınızın bakımını yapılması gereken değişimlerini orijinal parçalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 5 kez ziyaret edildi.

HEMEN ARAYIN