Anasayfa / Bodrum Servisi / Torba Rubenis Servisi

Torba Rubenis Servisi

Torba

Torba Rubenis Servisi

☎️ 0533 798 53 35

Adresi: Torba / Bodrum

Çalışma Saatleri: 08:00 – 20.00

Sektör : Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Teknik Servis

Torba Rubenis Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 0533 798 53 35 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz. 0533 798 53 35 nolu Torba Rubenis Servisi Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Torba Rubenis Servisi

Torba Rubenis Servisi  çözüm merkezimiz sorun yaratan beyaz eşya, ankastre, klima ürünlerinize Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Tam teçhizat mobil servis araçları ile hafta içi her gün  Torba ilçesine ekip çıkartan merkezimiz ekonomik çözümler ile Müşteri dostu onarımlar sağlıyor.

Torba Rubenis Servisi

Profesyonel ellerden yardım almak her ürün kullanıcısın hakkı.  Torba Özel servis şubemiz Torba buzdolabı servisi, Torba klima sevisi, Torba çamaşır makinesi servisi, Torba bulaşık makinesi servisi başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyeti odaklı Servis anlayışımız Torba istasyonumuz da hizmet ile buluşuyor. Torba Rubenis Servisi, cebinizi düşünerek problemsiz revizyonlar gerçekleştirir. Yakın zamanda arızalanabilecek parçaları önceden tespit ederek, uzun kullanım ömrü sunar.

Torba Rubenis Servisi

Torba Rubenis Servisi Hizmetleri:

Torba Rubenis Servisi Bilgisayar, Kahve Makinesi , Su Isıtıcı, Ütü , Tost Makinesi , Klima , Sebil , Ekmek Kızartma Makinesi , Fırınlı Ocak , Halı Yıkama Makinesi , Buhar Jenaratörlü Ütü , Gurme Çay Makinesi , Çelik Hoparlorlu Oyuncak Çamaşır Makinesi , Buzdolabı , Bulaşık Makinesi , Televizyon , Fırın , Ocak , Kombi , Lcd , Elektrik Süpürgesi , Ankastre , Saç Kurutma Makinesi , Katı Meyve Sıkacağı , Su Arıtma Cihazı , Su Pınarı , Kuzine Fırın , Midi Fırın , Mikrodalga Fırın , Kurutma Makinesi , Derin Dondurucu.

Torba Rubenis Servisi

7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Torba Rubenis Servisi tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunuyoruz. Teknolojiyi an be an takip ediyor ve kullandığınız cihazlarınızın her bir parçasını sağlıklı bir şekilde öğreniyoruz. Tamirat bakım onarımını gerçekleştiren profesyonelce çalışan ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan personellerimiz bizzat konularca eğitim almakta ve sizlerin yaşadığınız ve ya yaşayacağınız sorunları bizzat açık bir şekilde dile getirebilmektedirler. Kolay ve sağlıklı bir şekil de bizlere 0533 798 53 35 nolu telefon numaramız aracılığı ile irtibata geçebilir ve hatta bekleme yapmadan çağrı merkezlerimizde ki personellerimize açık bir şekil de sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sizlerin istediği zaman da ve istediği yerde en kısa zaman içerisinde bulunarak cihazlarınızın bakımını yapılması gereken değişimlerini orijinal parçalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir.

HEMEN ARA | 0533 798 5335

Bu Siteyi Satın Almak İçin Tıkla